Інтерфакс-Україна
10:01 31.03.2022

Армія РФ з початку війни втратила приблизно 17500 осіб особового складу - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Армія РФ з початку війни втратила приблизно 17500 осіб особового складу - Генштаб ЗСУ

Втрати особового складу у лавах російських військ із 24 лютого становлять приблизно 17 500 осіб, повідомляється Генеральний штаб Збройних сил України.

За інформацією Генштабу ЗСУ у фейсбуці, загальні бойові втрати противника з 24.02 до 31.03 орієнтовно становлять: особового складу - 17 500 осіб, танків - 614 од., бойових броньованих машин - 1735 од., артилерійських систем - 311 од., РСЗВ- 96 од., засобів ППО - 54 од., літаків - 135 од., гвинтокрилів - 131 од., автомобільної техніки - 1201 од., кораблів/катерів - 7 од., цистерн із ПММ - 75, БПЛА оперативно-тактичного рівня - 83.

Втрати спеціальної техніки - 22, пускових установок ОТРК/ТРК - 4.

"Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В.о. ректора КНУ ім. Шевченка Копійка про зняття заборони на Telegram: студенти все одно ним користувалися

Окупанти скинули 3 авіабомби на Слов'янськ, відомо про сімох поранених, серед них – неповнолітня

Літак Зеленського очікується в Молдові в понеділок ввечері – авіаресурс

21-й пакет санкцій для РФ може бути прийнятий цього тижня

В.о. ректора КНУ ім. Шевченка Копійка не вважає правильним можливе переведення вишу на загальну систему фінансування

Сікорський закликав не допустити ситуації, коли Зеленський втратить орден Білого Орла, а Шредер його збереже

Кос: Україна, попри війну, виконує свої обов'язки країни-кандидата на членство в ЄС

РФ атакувала чотири енергооб'єкти ДТЕК на Дніпропетровщині

Лісовий: Україна має 20-30 дуже хороших і конкурентноспроможних університетів

В.о. ректора КНУ ім.Шевченка Копійка виступає за спрощення умов вступу в університети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА