16:32 30.03.2022

Сайт Київської ОВА зазнав кібератаки

1 хв читати
Сайт Київської ОВА зазнав кібератаки

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк повідомив про кібератаку на сайт ОВА у середу.

"На офіційний сайт Київської обласної військової адміністрації здійснюється масована кібератака. Фахівці проводять всі необхідні процедури для захисту сайту. Можливі перебої в роботі", - написав він у телеграм-каналі.

У разі недоступності сайту Павлюк закликав користуватися офіційними каналами комунікації Київської ОВА у мережах фейсбук і телеграм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА