21:18 29.03.2022

Байден заявив, що США продовжать постачання Україні оборонної допомоги

1 хв читати
Байден заявив, що США продовжать постачання Україні оборонної допомоги

Президент США Джо Байден у вівторок не став давати оцінку оголошеному РФ рішенню провести деескалацію на Київському та Чернігівському напрямках в Україні, заявивши, що Вашингтон продовжить постачання Києву засобів захисту.

"Ми подивимося. Я не буду нічого пророкувати, поки не бачу, які їх (Росії - ІФ) дії", - сказав він, відповідаючи на прохання прокоментувати це рішення РФ.

При цьому він нагадав про переговори Росії та України, що відбулися в Стамбулі.

"Ми з'ясуємо, що вони (Росія – ІФ) роблять, але тим часом ми продовжимо зберігати потужні санкції, ми продовжимо надавати Україні засоби захищати себе і ми продовжимо уважно стежити за тим, що відбувається", – зазначив Байден.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц проведе з Шольцем переговори про виділення 3 млрд євро додаткової допомоги Україні – ЗМІ

Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі

Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА

Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

Зеленський про рішення Єврокомісії щодо захисту Європи: Для нас це передусім додаткова ППО

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА