13:08 13.03.2022

Банки відновили операції на валютному ринку в обсязі $10 млн на день – НБУ

1 хв читати
Банки відновили операції на валютному ринку в обсязі $10 млн на день – НБУ

Українські банки цього тижня проводять між собою операції на валютному ринку в обсязі близько $10 млн на день в еквіваленті, повідомила пресслужба Національного банку України (НБУ) в неділю.

"НБУ цього тижня фіксує відновлення операцій між банками на валютному ринку. Обсяги цих операцій поки що є незначними - близько $10 млн на день в еквіваленті, але це важлива основа для подальшого налагодження роботи ринкових механізмів", – йдеться в повідомленні.

За словами заступника голови НБУ Юрія Гелетія, НБУ зацікавлений в тому, щоб банки якомога активніше працювали саме між собою.

"Курси за якими НБУ здійснює операції з купівлі та продажу валюти з банками, незважаючи на їх фіксацію, створюють певний простір, в межах якого можуть працювати ринкові механізми", – процитувала його пресслужба.

Як повідомлялося, НБУ 24 лютого призупинив роботу валютного ринку України крім продажу валюти і зафіксував курс іноземних валют на рівні офіційного курсу на 24 лютого 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Швеція та Фінляндія будуть запрошені до членства в НАТО на саміті в Мадриді

Порошенко закликав депутатів німецького Бундестагу надати Україні більше зброї та спільно притягти до відповідальності керівництво РФ

Анкара погодилася підтримати кандидатури Швеції та Фінляндії на вступ до НАТО

За підтримки Великої Британії розпочато курс базової загальновійськової підготовки військовослужбовців ЗС України, на навчання вже поїхали перші кілька сотень військових

Німеччина та Нідерланди передадуть Україні шість гаубиць

Україна створює Стратегічну групу та Координаційний центр із забезпечення оборони

Ворог продовжує атакувати Ізмаїльський район Одеської області крилатими ракетами типу "Онікс", було випущено ще п’ять ракет

Росіяни вдарили по території Криворізької ТЕС, наслідки з'ясовуються

США оголосять про розміщення додаткових сил на східному фланзі НАТО

ОБСЄ має зробити вибір: Дозволити РФ зруйнувати ОБСЄ або знайти спосіб призупинити діяльність РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА