Інтерфакс-Україна
14:06 11.03.2022

"Укрзалізниця" призначила додаткові регулярні поїзди з Полтави та Кременчука на захід країни

1 хв читати

"Укрзалізниця" (УЗ) призначила два додаткових регулярних поїзди - з Кременчука до Івано-Франківська та з Полтави до Чернівців.

Як повідомила УЗ у Телеграм-каналі у п'ятницю, поїзд №129/130 Кременчук - Івано-Франківськ відправляється з Кременчука о 15:30, прибуває до Івано-Франківська о 09:40. Назад вирушає о 16:38.

Поїзд №149/150 Полтава - Чернівці вирушає із Полтави о 15:21, прибуває до Чернівців о 12:30. Назад із Чернівців вирушає о 14:13, прибуває до Полтави о 10:40.

Джерело: https://t.me/UkrzalInfo/1483

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відсутність е/е понад 12 годин може свідчити про локальну аварію – ДТЕК

Єврокомісія представила законодавчі ініціативи щодо допомоги Україні EUR90 млрд на 2026-2027рр

Рада призначила Федорова міністром оборони

Федоров: наразі 2 млн українців в розшуку у Міноборони, 200 тис. в СЗЧ

В Україні збережеться снігова та морозна погода

Федоров у разі призначення міністром оборони проведе аудит у МО

Госпіталь ветеранів отримав п’ять генераторів від Фонду Порошенка

Разумков виступає проти позбавлення права на відстрочку всіх чоловіків 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

В Запорізькій області оголошено обов’язкову евакуацію дітей із п’яти населених пунктів – Мінрозвитку

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА