Інтерфакс-Україна
06:54 11.03.2022

Білорусь дозволила пересування російських ракет своєю залізницею – Центр протидії дезінформації

1 хв читати

Влада Білорусі дозволила пересування російських ракет своєю залізницею, повідомляє Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України.

"При цьому умови перевезення не відповідають жодним правилам безпеки. Це може призвести до вибухів з численними жертвами. Зокрема, у напіввідкритих вагонах без відповідного маркування перевозяться головні частини ракет "Точка-У, реактивні снаряди РСЗВ "Град", "Смерч", квазібалістичні та крилаті) ракети "Іскандерів"", – зазначається в повідомленні.

У Центрі протидії дезінформації зазначають, що крім небезпеки детонування є реальна загроза "рейкової війни" на залізничній інфраструктурі з боку білоруських патріотів, опозиційних чинній владі.

"У цих умовах працівники локомотивних бригад масово відмовляються працювати. Білоруське суспільство має вимагати від влади заборони пересування територією РБ військових ешелонів з технікою. Перевізні російські боєприпаси також стають учасниками злочину", – наголошують у Центрі протидії дезінформації.

Джерело: https://t.me/CenterCounteringDisinformation/624

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

15 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА