Інтерфакс-Україна
16:17 08.03.2022

У Макарові, Ірпені, Гостомелі, Бородянці точаться бої, окупанти не дають гуманітарних коридорів – голова Київської ОВА

2 хв читати
У Макарові, Ірпені, Гостомелі, Бородянці точаться бої, окупанти не дають гуманітарних коридорів – голова Київської ОВА

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив про складну гуманітарну ситуацію в містах північної частини області, де тривають бої.

"Основним питанням сьогодні залишається гуманітарна допомога. Буча, Ірпінь, Гостомель, Макарів, Бородянка, Ворзель – мешканці цих населених пунктів вимушено перебувають у бомбосховищах уже котрий день без води та їжі. Окупанти не дають гуманітарних коридорів, не дають гарантій припинення вогню", – сказав Кулеба у відеозверненні на своєму YouTube-каналі у вівторок.

За його словами, робиться все можливе для надання допомоги нужденним. "Ми щодня, щогодини, щохвилини вимагаємо режиму тиші. Ми оперативно та одразу направимо допомогу та евакуюємо наших людей – у нас все для цього готове. Я також прошу мешканців Київщини звертатися до нас на гарячу лінію допомоги, щоб ми знали кожну адресу, кожну будівлю, куди потрібно проїхати і кому потрібно допомогти і евакуювати. Ми робимо все, щоб зупинити гуманітарну катастрофу на Київщині", - сказав Кулеба.

Голова обладміністрації зазначив, що російські окупанти продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілювати житлові масиви та соціальну інфраструктуру Київської області, а також погрожують головам громад розправою та вимагають здавати населені пункти. "Цього не буде. Нас не залякати. Ми не здаємось і не збираємося відступати. Ми відчуваємо, що ворог втомлений та деморалізований, а ми ні – ми витримаємо і продовжимо давати відсіч", - наголосив Кулеба.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Головою наглядової ради "Нової пошти" переобрано співзасновника Toloka.vc Кириченка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА