Інтерфакс-Україна
07:11 05.03.2022

Російські війська обстріляли Покровськ касетними снарядами – штаб ООС

1 хв читати

Російські війська обстріляли місто Покровськ Донецької області касетними реактивними снарядами, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у соцмережі Фейсбук.

"Ворог, нехтуючи всіма міжнародними нормами, завдав удару по житловому кварталу та цивільній інфраструктурі українського міста", - наголошується в повідомленні.

"На щастя, кілька касет, які прилетіли до приватних будинків мешканців міста, так і не розірвалися", - проінформували військові.

ДСНС попереджає про небезпеку, адже у цих вибухонебезпечних предметах - гелеві підривники. Якщо вони вийшли з касети – переведені у бойовий стан, то спрацюють у період до 20 годин.

"Удари касетними боєприпасами, що вражають велику площу, за визначенням невиборні, відтак використання їх по населеним пунктам – військовий злочин", - наголошується в повідомленні.

Джерело: https://www.facebook.com/pressjfo.news/videos/1033074080953961/

ОСТАННЄ

Правоохоронці ліквідували 5 схем ухилення від мобілізації у різних регіонах України - СБУ

Київ спростовує як безпідставні звинувачення з боку РФ у начебто "злочинах" українських військових на Курщині

Мін'юст прозвітував про евакуацію документів нотаріального діловодства та архівів нотаріальних контор з прифронтових територій

В української команди не заплановано контактів з РФ у Саудівській Аравій - МЗС

УЧХ продовжує евакуацію людей з прикордоння Сумщини

Унікальні артефакти передані до музею після спроби їхнього незаконного продажу онлайн - прокуратура

Авто з двома російськими офіцерами вибухнуло у тимчасово окупованому Скадовську – ГУР Міноборони України

Верещук анонсувала спрощення військового обліку українців за кордоном

Україна і США продовжують працювати щодо угоди про корисні копалини, діалог продовжується - МЗС

Президенти України і Чехії відвідали Мощун, де вшанували пам’ять загиблих воїнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА