Інтерфакс-Україна
13:10 04.03.2022

Глава МАГАТЕ спростував обвинувачення РФ на адресу України про нібито розробку ядерної зброї

1 хв читати
Глава МАГАТЕ спростував обвинувачення РФ на адресу України про нібито розробку ядерної зброї

Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив про відсутність будь-якої об'єктивної інформації, що підтверджує обвинувачення Росії на адресу України про нібито спроби розробити ядерну зброю.

"Це питання для нас дуже ясне; у нас немає жодної інформації, яка ставила б під сумнів виконання Україною зобов'язань щодо нерозповсюдження", - сказав він на пресконференції в штабквартирі МАГАТЕ у п'ятницю.

"У нас немає інформації про будь-які відхилення матеріалів, будь-які незадекларовані матеріали або діяльність, що веде до розробки ядерної зброї", - наголосив Гроссі.

Він зазначив, що МАГАТЕ продовжує залишатися у тісному контакті з українськими регуляторами-партнерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Німеччині затримали громадянина України, який підозрюється у підготовці диверсій на користь РФ

Оприлюднені Мін'юстом США документи свідчать, що Трамп вісім разів користувався приватним літаком Епштейна

Окупанти обстріляли Нікополь і 4 громади району, постраждала місцева жителька – ОВА

Міноборони оновлює систему реабілітації поранених воїнів – Шмигаль

Окупанти завдали удару по підприємству під Кременчуком, 2 поранених - обладміністрація

Депутати просять прем'єра вжити невідкладних заходів щодо затвердження фінплану "Енергоатому" на 2025р

ЦВК вперше за час повномасштабного вторгнення відновила роботу реєстру виборців - Арахамія

Генштаб: з метою збереження життів воїнів та боєздатності підрозділів українські захисники відійшли з Сіверська

Зеленський та фон дер Ляєн домовилися про додаткові контакти найближчими днями

Понад 20 підземних шкіл планується здати у Харківській області до кінця року – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА