14:05 03.03.2022

Аптеки отримали 44 млн грн за відпущені у лютому в межах програми "Доступні ліки" препарати

1 хв читати

Аптеки отримали понад 44 млн грн за відпущені у лютому в межах програми "Доступні ліки" препарати та інсулін.

Як повідомляє Національна служба здоров'я України (НСЗУ), ще 8 млн грн передано на оплату до Держказначейства у четвер.

До програми реімбурсації входять ліки для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу, бронхіальною астмою, розладом психіки та поведінки, нецукровим діабетом. Також програма покриває відшкодування інсулінів.

У НСЗУ нагадують, що на період дії воєнного стану лікарі мають право видати і електронний рецепт, і виписати рецепти на "Доступні ліки" та інсулін у паперовій формі.

Електронний рецепт на "Доступні ліки" або інсулін лікар може виписати дистанційно, якщо має таку технічну можливість.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА