Інтерфакс-Україна
21:56 01.03.2022

До України з-за кордону повернулися 80 тисяч людей - Держприкордонслужба

1 хв читати

До України після 24 лютого з-за кордону повернулися 80 тисяч людей, переважна більшість із яких - чоловіки, про це свідчать дані Державної прикордонної служби.

"Українські громадяни, які працюють або тимчасово мешкають за кордоном, повертаються на Батьківщину для захисту її суверенітету і територіальної цілісності", - зазначають у Міністерстві внутрішніх справ із посиланням на Держприкордонслужбу.

За даними відомства, вони поповнюють лави Збройних сил, інших військових формувань та сил територіальної оборони.

Джерело: https://www.facebook.com/100064369764525/posts/321953869960269/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала агента російських та білоруських спецслужб, який коригував атаки по київських ТЕЦ

До "Мрії" доєдналася кожна 5-та школа України - Міносвіти

США і Європа продовжать допомагати Україні, якщо не вдасться дипломатично дотиснути РФ, – Зеленський після зустрічі з Трампом

Двоє російських солдатів 21 грудня розстріляли сімох цивільних осіб у Покровську – проєкт "Хочу жить"

Завершення воєнного стану можливе, лише коли Україна отримає гарантії безпеки, – Зеленський

Зеленський анонсував зустріч лідерів країн Коаліції охочих після зустрічі в Україні на рівні радників у січні

Мовний омбудсмен: Євроінтеграція не означає демонтажу власної мовної політики

Трамп обговорив з Путіним всі пункти проєкту угоди про припинення війни і сказав, на що той готовий, – Зеленський

Трамп подумає про гарантії безпеки для України на 30-40-50 років, наразі пропонує на 15 з можливістю пролонгації – Зеленський

На Херсонщині загинула жінка через ворожий обстріл 27 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА