Інтерфакс-Україна
16:53 28.02.2022

Через обстріл у Харкові російськими військами загинули 11 людей, десятки поранені – голова ОДА

1 хв читати
Через обстріл у Харкові російськими військами загинули 11 людей, десятки поранені – голова ОДА

У Харкові внаслідок обстрілів російськими військами в понеділок удень встановлено загибель 11 людей, ще десятки поранені, повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"Те, що зараз відбувається у Харкові, - це військовий злочин! Це геноцид українського народу. Російський ворог обстрілює цілі житлові райони Харкова, де немає критичної інфраструктури, де немає позицій ЗСУ, у які б могли цілитися росіяни. Ведуться обстріли у районах Олексіївка, Салтівка, Павлове Поле", - написав Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

Він наголосив, що гинуть десятки мирних жителів, Росія використовує важке артилерійське озброєння.

"Через обстріли, які досі ведуться і зараз, не можемо навіть задіювати вчасно рятувальні служби та ліквідовувати наслідки. Лише на цю хвилину 11 загиблих, десятки поранених. Ми приносимо співчуття загиблим", - повідомив голова ОДА.

Синєгубов також заявив, що боротьба триває.

"Ми вистоїмо, жителі Харківщини, допомагаємо один одному, ми єдині!" - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Італія передасть Україні опалювальне обладнання для підтримки постраждалих від обстрілів регіонів — Буданов

ОВА: ворог протягом дня завдав близько двох десятків атак по Дніпропетровській області, поранено жінку

У Сумах фіксуються аварійні відключення електроенергії - АТ "Сумиобленерго"

У соцмережах поширюється спотворена інформація про нібито сюжет французького телеканалу з дискредитацією діяльністі української розвідки та спецслужб - джерела

Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом

Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"

Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури

На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА