Інтерфакс-Україна
11:20 25.02.2022

Правоохоронці кваліфікували обстріл Києва російською армією як теракт - Венедіктова

1 хв читати
Правоохоронці кваліфікували обстріл Києва російською армією як теракт - Венедіктова

Українські правоохоронці кваліфікували як теракт обстріл Києва російською армією в ніч на п'ятницю, унаслідок якого розпочалася пожежа в багатоквартирному будинку в Дарницькому районі столиці, повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

"З самого ранку прокурори Києва працюють на місці влучення авіаційного снаряда, внаслідок якого сталася пожежа в Дарницькому районі. Постраждали цивільні люди. Ми кваліфікуємо це як теракт", - сказала Венедіктова у відеозверненні, оприлюдненому у Фейсбуці.

Вона зазначила, що правоохоронці також розпочали розслідувати диверсію, вчинену зранку у Вінниці.

"Приблизно о 6-й годині ранку з безпілотника було влучання в будівлю точки керування польотами військового аеродрому м. Калинівка. Три особи поранені, з них двоє військових, одна цивільна. Кваліфіковано як диверсію", - наголосила генпрокурор.

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" виділило 50 млн грн на преміювання працівників – Кличко

Внаслідок російських ударів на Херсонщині одна людина загинула, дев'ятеро поранених

США затримали вже шостий танкер, пов'язаний з Венесуелою

Противник збільшив активність вздовж державного кордону України на Сумщині – DeepState

Свириденко обговорила з Георгієвою стан підготовки до ухвалення програми підтримки МВФ на наступний період

Виїзд Міндіча з України був запланованим, а не за кілька годин до обшуків, - директор НАБУ

Правоохоронці України та країн-партнерів викрили транснаціональне хакерське угрупування

В Києві 300 будинків залишаються без опалення – Кличко

Директор НАБУ: Немає інформації про допит Міндіча в Ізраїлі

Росіяни зруйнували великий об’єкт енергетичної інфраструктури, фахівці працюють задля мінімізації наслідків - мер Харкова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА