Інтерфакс-Україна
22:50 24.02.2022

США впровадили санкції проти білоруських банків та офіційних осіб, включно з міністром оборони

1 хв читати
США впровадили санкції проти білоруських банків та офіційних осіб, включно з міністром оборони

Міністерство фінансів США у четвер оголосило про санкції проти 24 білоруських фізичних та юридичних осіб, включаючи міністра оборони Віктора Хреніна, за підтримку військової операції Росії в Україні.

"Міністерство фінансів США продовжує завдавати збитків військовим і фінансовим спроможностям Білорусі за допомогою цілеспрямованих санкцій. Крім того, завдяки взаємозв'язку між двома країнами дії Мінфіну, вжиті сьогодні проти Росії, також завдадуть серйозних економічних збитків режиму Лукашенка", - йдеться у заяві глави Мінфіну Джанет Єллен.

Під санкції, зокрема, потрапили два білоруські державні банки - "Белинвестбанк" і "Банк Дабрабыт".

Обмежувальні заходи, крім Хреніна, також упроваджуються проти держсекретаря Ради безпеки Білорусі Олександра Вольфовича.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

У Резерв+ контрактники можуть обирати місце проходження ВЛК - Міноборони

Мінрозвитку домовилося про спрощення умов для відкриття нових автобусних маршрутів з Естонією

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети

На Харківщині через влучання ворожого дрону у цивільну автівку 4 шпиталізованих

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА