Інтерфакс-Україна
16:37 04.02.2022

Польський сенат ухвалив постанову на підтримку України

1 хв читати
Польський сенат ухвалив постанову на підтримку України

Польський сенат у п'ятницю одноголосно ухвалив постанову про підтримку України, повідомляє сайт Верховної Ради.

"Сенат Республіки Польща підтримує політичну та фінансову допомогу Україні, постачання зброї до цієї країни та участь солдатів країн-членів НАТО у навчанні українських військових... Будь-які дії, спрямовані на стримування агресора, мають великий вплив на моральний дух української нації", - йдеться у постанові, скан якої розміщено на сайті Верховної Ради.

У постанові зазначається, що "Росія зібрала біля кордонів України величезну армію, оснащену танками, важкою артилерією, кораблями та бойовою авіацією".

"Ціллю цієї ескалації напруженості є дестабілізація Європи. Це може призвести до початку найбільшого збройного конфлікту з часів Другої світової війни", - йдеться у документі.

Сенат нагадав, що Росія у 2014 році анексувала український Крим та окупувала частину території Донбасу.

Сенат Польщі вважає, що "діалог із Російською Федерацією можливий, проте не може відбуватися у ситуації військового шантажу…".

"Вільна Україна є однією з гарантій безпеки Польщі... Без незалежної України не може бути безпечної Польщі", - наголошується в постанові.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, спікер українського парламенту Руслан Стефанчук подякував Польщі за підтримку та солідарність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

Двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України, засуджені до 15 років в’язниці

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА