Інтерфакс-Україна
20:43 01.02.2022

Відведення російських військ від кордонів з Україною було б відповіддю на запитання, чи продовжиться ескалація - Зеленський

1 хв читати
Відведення російських військ від кордонів з Україною було б відповіддю на запитання, чи продовжиться ескалація - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що відведення російських військ від українського кордону було б відповіддю на запитання про можливість подальшої ескалації.

"Ми дуже чекаємо моменту, коли Росія відведе війська від наших кордонів. Це дуже важливий сигнал і єдина правдива відповідь на запитання, чи мають вони намір продовжувати ескалацію. Це важливий крок, психологічно важливий не тільки для Європи, а й для росіян", - сказав Зеленський на пресконференції у вівторок у Києві після зустрічі з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

За його словами, "наразі від 30 до 50 тисяч (російських – ІФ) військових і техніки перебувають в окупованому Криму, 30-35 тисяч на окупованому Донбасі і близько 100 тисяч на кордонах".

Коментуючи інформацію про відведення частини військ від українських кордонів, Зеленський сказав: "Я б сьогодні не радів. Ми бачили і таку інформацію, раніше Росія відводила війська, а потім поверталася більша частина відведених військ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА