Інтерфакс-Україна
12:26 31.01.2022

Завершено протиаварійні роботи в костелі св. Миколая в Києві

1 хв читати
Завершено протиаварійні роботи в костелі св. Миколая в Києві

Протиаварійні роботи в постраждалому від пожежі Костелі св. Миколая у Києві завершено, наступний етап – реставрація внутрішнього оздоблення.

Як повідомив засновник юридичної компанії "Міллер" Масі Найєм, вартість першого етапу робіт у костелі становила 21,5 млн грн. Кошти були зібрані представниками бізнесу та благодійниками.

"Крім того, бізнес створив БО "Фонд костелу св. Миколая", на якому ще залишилося трохи більше ніж 8 млн грн. Детальніше про ці кошти і куди вони підуть, напишу згодом", - повідомив Найєм у Facebook.

Згідно з пресрелізом фонду, в будівлі костелу відчищено сажу, відновлено вікна, підлогу, демонтовано навісні аварійні конструкції, відремонтовано електромережу та систему пожежогасіння, запущено систему опалення.

Як повідомлялося з посиланням на міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, протиаварійні роботи в костелі виконає ТОВ "Укрспецреставрація".

Пожежа в костелі св. Миколая в Києві сталася ввечері 3 вересня 2021 року, найбільше постраждав орган. За словами Ткаченка, орган потребував ремонту, але роботи ускладнювала невизначеність перебування в будівлі костелу Будинку органної музики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Британський принц Гаррі відвідав Україну з таємним візитом – ЗМІ

Сибіга нагородив президента Асоціації туризму Алачати за проєкт "Міст надії"

Кількість загиблих під час обвалення даху в нічному клубі в Домінікані сягнула 221 особи, пошукові роботи завершено – ЗМІ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

У Дніпрі вже вісім постраждалих внаслідок ракетного удару - Лисак

Посол ЄС: Дотримуємося плану відкриття всіх переговорних кластерів з Україною цього року

Умєров обговорив с данським колегою Поульсеном закупівлю української зброї та інвестиції в ОПК

Зі Слов'янської та Дружківської громад на Закарпаття евакуювали дві родини з дітьми - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА