Інтерфакс-Україна
20:01 26.01.2022

США готові до переговорів із РФ у разі деескалації ситуації навколо України та готовності Москви до серйозного діалогу

1 хв читати
США готові до переговорів із РФ у разі деескалації ситуації навколо України та готовності Москви до серйозного діалогу

США готові до подальших переговорів із Росією, якщо буде деескалація ситуації навколо України, заявив у середу держсекретар США Ентоні Блінкен.

"Ми відкриті до діалогу, ми віддаємо перевагу дипломатії, і ми готові рухатися вперед там, де є можливість комунікації та співпраці, якщо Росія обере деескалацію своєї агресії щодо України, припинить провокаційну риторику і рухатиметься у бік діалогу про майбутню безпеку в Європі", - сказав Блінкен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА