08:14 22.01.2022

Для боротьби з "омікроном" не обійтися без бустера, вважають дослідники у США

1 хв читати
Для боротьби з "омікроном" не обійтися без бустера, вважають дослідники у США

У трьох опублікованих у п'ятницю в США дослідженнях представлені докази на користь того, що чинні вакцини проти COVID-19 допомагають у боротьбі зі штамом "омікрон" щонайменше тим, хто зробив бустер, повідомляє Associated Press.

"Це справді вказує на те, як важливо зробити додаткову дозу", - зазначає Ема Акорсі, автор одного з досліджень.

За словами офіційних осіб зі сфери охорони здоров'я, це перші великі дослідження у США, які порушують питання захисту вакцин від коронавірусу проти "омікрону".

Результати американських досліджень нагадують висновки, яких дійшли фахівці в Німеччині, ПАР і Великій Британії. Відповідно до них, вакцини, що застосовуються, менш ефективні проти "омікрону" порівняно з попередніми штамами коронавірусу, проте ревакцинація значно покращує захист проти інфекції.

Дві статті були опубліковані на сайті Центру з контролю та профілактики захворювань США, а третя була надрукована у "Журналі Американської медичної асоціації".

У США проти COVID-19 щеплено понад 63% населення. Загалом за час пандемії коронавірусу в країні було зафіксовано понад 70,5 млн випадків зараження інфекцією. Понад 883,9 тис. пацієнтів померли від наслідків зараження вірусом, понад 44 млн. вилікувалися.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА