Інтерфакс-Україна
06:17 31.12.2021

Туреччина готова сприяти зниженню напруженості між РФ та Україною

1 хв читати
Туреччина готова сприяти зниженню напруженості між РФ та Україною

Прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин заявив, що Анкара серйозно стурбована напруженістю між РФ та Україною та готова зіграти роль у деескалації ситуації.

"Ми закликаємо обидві сторони якнайшвидше знизити рівень напруженості, щоб зробити необхідні кроки для запобігання військовому конфлікту на Донбасі у східній Україні. У цьому сенсі наш президент заявив Зеленському та Путіну, що Туреччина і він сам готові зіграти роль у цьому процесі, зробити свій внесок", - сказав Калин.

За його словами, "у цьому питанні - зниження напруженості на користь кожного".

"Іншими словами, якщо є роль, яку Туреччина може відіграти у реалізації політики так званої розумної дипломатії та результативного дипломатичного процесу в цей період, то, звісно, наш президент з радістю виконає її", - наголосив прес-секретар турецького лідера.

За його словами, саме Туреччина може допомогти у врегулюванні ситуації з огляду на те, що "у Анкари хороші відносини з обома країнами". Він зазначив, що в Анкарі з занепокоєнням стежать за обстановкою, що складається.

Калин також висловив думку, що "у глобальному контексті варто говорити про протистояння між Росією та НАТО, Москвою та Заходом".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА