07:53 21.12.2021

Держсекретар США обговорив із главою МЗС Словенії ситуацію навколо України

1 хв читати
Держсекретар США обговорив із главою МЗС Словенії ситуацію навколо України

Державний секретар Ентоні Блінкен зустрівся з міністром закордонних справ Словенії Анже Логаром у Вашингтоні, було обговорено ситуацію навколо України, повідомив представник Держдепу Нед Прайс.

"Держсекретар Блінкен і міністр закордонних справ Логар підтвердили важливість трансатлантичних відносин для безпеки та процвітання Європи, Сполучених Штатів та всього світу", - йдеться у повідомленні Прайса, поширеному Держдепом.

"Держсекретар підкреслив необхідність підтримки суверенітету і територіальної цілісності України в умовах російської агресії, що триває", - зазначив Прайс.

Також держсекретар та міністр закордонних справ Словенії спільно висловили відданість суверенітету та територіальній цілісності Боснії та Герцеговини.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА