17:02 18.12.2021

Зеленський підписав низку законів, спрямованих на розвиток економіки, культури та захист навколишнього середовища

2 хв читати
Зеленський підписав низку законів, спрямованих на розвиток економіки, культури та захист навколишнього середовища

Президент України Володимир Зеленський підписав низку законів, які сприятимуть посиленню конкурентних умов і прозорості ринку, стимулюватимуть розвиток культурної сфери, спростять отримання українського громадянства військовими, які захищали Україну, і посприяють збереженню навколишнього середовища, повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, президент підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" про спрощене набуття громадянства України окремими категоріями осіб" № 1941-ІХ, ухвалений 14 грудня.

Спрощена процедура набуття громадянства передбачена для осіб, які проходили чи проходять службу в лавах Збройних Сил України, мають визначні заслуги перед Україною чи становлять державний інтерес, є громадянами держави-агресора або держави-окупанта і зазнали переслідувань за політичні переконання.

Крім того, Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання осіб на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній республіці Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, або документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус" № 1916-ІХ, який народні депутати ухвалили 30 листопада

Документ урегульовує механізм внесення відомостей про зареєстроване місце проживання громадян на окупованих територіях, а також дає змогу визначити місця оформлення документів.

Також було підписано закон "Про ратифікацію Нагойського протоколу про доступ до генетичних ресурсів та справедливий і рівноправний розподіл вигід від їхнього використання до Конвенції про біологічне різноманіття" № 1926-ІХ. Мета протоколу – надання належного доступу до генетичного ресурсу й передачі відповідних технологій, з урахуванням усіх прав на такі ресурси й технології, а також сприяння збереженню біологічного різноманіття та сталому використанню його компонентів. Реалізація документа допоможе у збереженні природних ресурсів, підвищенні інвестиційної привабливості та покращенні іміджу держави, для якої питання збереження довкілля є одним із пріоритетних.

Як повідомлялося, президент також підписав "ресурсний" закон, закон про спецумови оподаткування резидентів "Дія City" і закон Про ратифікацію угоди з Євросоюзом про участь України в програмі "Креативна Європа".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Віцепрезидентка США: Підтримка України - наш стратегічний інтерес, а не благодійність

Кулеба у Швейцарії зустрівся з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Іраку

Генштаб ЗСУ: на покровському напрямку тривають дев'ять боїв - у районах Новоолександрівки, Калинового, Новоселівки Першої

Командир "Азову" привітав своїх бійців зі зняттям заборони США на передання зброї

Єрмак: комюніке Саміту миру буде відкритим, країни зможуть приєднатися до нього, офіційно заявивши про свою позицію

Ми готові до будь-яких ідей встановлення миру від країн, які поважають наш суверенітет і територіальну цілісність, - Єрмак

На Саміті миру у Швейцарії вдалося в підсумку об'єднати 101 країну та міжнародну організацію - Зеленський

Унаслідок ворожого обстрілу з РСЗВ села в Харківській області постраждав мирний житель - прокуратура

Єрмак: Кількість країн, які прибули на Саміт миру, - це вже великий успіх

Єрмак: ніяких а-ля Мінськ і а-ля Будапешт не буде

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА