Інтерфакс-Україна
15:23 03.12.2021

Біля Львова горить храм - ДСНС

1 хв читати
Біля Львова горить храм - ДСНС

Дерев'яний храм горить у смт Брюховичі біля Львова, повідомляє прес-служба управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

"О 13:43 до служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу у смт Брюховичі Львівського району. Пожежа виникла у дерев'яному храмі розміром 15х12 метрів", - зазначено у повідомленні прес-служби.

При цьому в ДСНС не зазначають, про який саме храм йдеться, але, судячи із зображень, це костел святої Терези РКЦ.

На момент прибуття пожежників горів купол та обшивка всередині храму на площі 70 м. кв.

Для ліквідації пожежі залучено вісім одиниць спецтехніки.

Пізніше у ДСНС повідомили, що пожежу вдалося локалізувати на площі 180 кв.

"О 14:56 пожежу покрівлі та купола костелу у смт Брюховичі локалізовано на площі 180 м кв. Внаслідок пожежі травмовано одну особу", - йдеться у повідомленні ДСНС, оприлюдненому в офіційному каналі служби у Telegram.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА