Інтерфакс-Україна
07:47 19.11.2021

Парламент Австрії одноголосно позбавив екс-канцлера Курца депутатського імунітету

1 хв читати
Парламент Австрії одноголосно позбавив екс-канцлера Курца депутатського імунітету

Національна рада Австрії одноголосно позбавила екс-канцлера Себастьяна Курца депутатського імунітету, повідомляє австрійський телеканал ORF.

Прокуратура з економічних та корупційних розслідувань веде проти колишнього канцлера розслідування за підозрою у корупції, його підозрюють у тому, що на гроші платників податків він оплачував соцопитування, штучно скориговані на його користь, що дозволило йому домогтися посади лідера Австрійської народної партії та канцлера.

Сам Курц каже, що зацікавлений у якнайшвидшому проясненні ситуації та заперечує обвинувачення.

Обшуки, зокрема в австрійській федеральній канцелярії, у штаб-квартирі партії екс-канцлера та міністерстві фінансів пройшли 6 жовтня. Через загрозу вотуму недовіри Курц подав у відставку, але зберіг за собою посаду голови партії і став головою парламентської фракції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА