Інтерфакс-Україна
16:01 12.11.2021

СБУ оприлюднила частину свідчень колишнього "голови" підпільної в'язниці "Ізоляція" у Донецьку

1 хв читати
СБУ оприлюднила частину свідчень колишнього "голови" підпільної в'язниці "Ізоляція" у Донецьку

Служба безпеки України оприлюднила відео з частиною свідчень колишнього "голови" підпільної в'язниці "Ізоляція" у тимчасово окупованому Донецьку Дениса Куликовського.

На відео, яке оприлюднила прес-служба СБУ, Куликовський розповів про терміни своєї роботи у в'язниці та обов'язки - зокрема, він уточнив, що працював в "Ізоляції" з 2014 до 2018 року, проте начальником в'язниці був лише до 2015 року, після чого був усунений через загибель співробітника в'язниці з його вини. Також Куликовський підтвердив, що саме на території "Ізоляції" співробітники російських спецслужб готувалися до підриву автомобілів полковника СБУ Олександра Хараберюша, співробітника розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала у 2017 році.

Як повідомлялося, Куликовського затримали в Києві 9 листопада 2021 року. Йому інкримінуються чотири статті Кримінального кодексу України: ст. 149 (торгівля людьми); ст. 258-3 (створення терористичної групи або терористичної організації); ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань); ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА