Інтерфакс-Україна
17:33 02.11.2021

Зеленський обговорив військово-оборонну співпрацю Києва та Вашингтона з держсекретарем США Блінкеном

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський на полях кліматичної конференції в Глазго обговорив із державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном питання військово-оборонної співпраці між країнами.

"На зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном обговорили напружену безпекову ситуацію на Донбасі. Порушувалося питання військово-оборонної співпраці України та США, викликів в енергетиці", - написав Зеленський у Twitter у вівторок.

Він зазначив, що Сполучені Штати продовжують непохитно підтримувати територіальну цілісність України, а також вітають прогрес Києва у проведенні реформ і рішучу налаштованість на їх утілення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА