Інтерфакс-Україна
13:10 02.11.2021

Уболівальників допускатимуть на матч "Динамо Київ" – "Барселона" на НСК "Олімпійський" лише за наявності COVID-документів – Поворозник

1 хв читати
Уболівальників допускатимуть на матч "Динамо Київ" – "Барселона" на НСК "Олімпійський" лише за наявності COVID-документів – Поворозник

Для проходу на матч "Динамо Київ" – "Барселона", який відбудеться 2 листопада на стадіоні НСК "Олімпійський" у Києві, вболівальники мають пред'явити сертифікат про вакцинацію від коронавірусної інфекції або інші COVID-документи, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

"Щодо проведення цього заходу (футбольного матчу – ІФ) нагадую, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів №1236 від 9 грудня 2020 року, проведення масових заходів у "червоній" зоні дозволяється за наявності у всіх учасників заходу "зеленого" COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену строком дії 72 години чи документа про одужання", - написав Поворозник у соцмережі Facebook у вівторок.

Як повідомлялося, "Динамо Київ" та "Барселона" 2 листопада проведуть матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів 2021/2022.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР заявило про звільнення та взяття під контроль Степногірська на запорізькому напрямку

Голова комітету Ради: Потрібно повертати конкурси для керівників шкіл

Ворог влучив у цивільне судно під прапором Панами – Одеська ОВА

Кабмін пропонує Раді запровадити адмінвідповідальність за безпідставні відмови в наданні статусу ветерана

У Кропивницькому затримано очільника ВЛК та його спільників, які торгували фейковими довідками про інвалідність

МЗС у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу закликав міжнародну спільноту посилити тиск на РФ

Атакована ремонтна бригада енергетиків на Донеччині

РФ атакували об'єкти "Нафтогазу" на Дніпропетровщині: АЗК "Укрнафти" повністю знищена – компанія

Перша українська КАБ готова до бойового застосування – міністр оборони

Виправити помилки в реєстраційних документах на додаткову сесію НМТ можна до 21 травня – УЦОЯО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА