Інтерфакс-Україна
19:08 27.10.2021

У Словенії не виключають введення локдауну через зростання захворюваності COVID-19

1 хв читати

Міністр охорони здоров'я Словенії Янез Поклукар заявив, що, якщо влада не зможе зупинити спалах захворювання на коронавірус COVID-19, у Словенії може бути оголошений локдаун, повідомляє в середу агентство Associated Press.

"На початку пандемії ми з острахом спостерігали за сусідньою Італією, а зараз самі опинились у складній ситуації через низький рівень вакцинації, і тепер можемо зіткнутися з тим, що пережило Бергамо (італійське місто, яке найсильніше постраждало від пандемії минулого року - ІФ)", - заявив Поклукар.

Він зазначив, що якщо ситуація не зміниться, то в країні можуть запровадити локдаун.

За останні 24 години у Словенії було зареєстровано понад 3 тис. заражень коронавірусом. Минулого разу таку високу кількість випадків зараження в країні виявляли в січні цього року.

Влада країни має намір відкрити більше палат для хворих на COVID-19, оскільки наразі відділення інтенсивної терапії Словенії заповнені на 92%, зазначає агентство.

За весь період пандемії у Словенії було виявлено близько 326 тис. випадків зараження коронавірусом та понад 4 тис. смертей від захворювання. Обидві дози вакцини одержали близько 53% населення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА