08:05 21.10.2021

США продовжать стримувати спроби РФ зайняти головну позицію в регіоні Чорного моря

1 хв читати
США продовжать стримувати спроби РФ зайняти головну позицію в регіоні Чорного моря

США продовжать перешкоджати спробам Росії отримати домінуючі позиції в чорноморському регіоні, заявив у середу глава американського оборонного відомства Ллойд Остін на прес-конференції в Румунії.

"Можу сказати, що дестабілізаційна діяльність Росії у Чорному морі і поблизу нього відображає її прагнення знову дістати позицію домінування в регіоні і запобігти реалізації єдності, свободи і миру Європи", - заявив Остін за підсумками зустрічі з міністром оборони Румунії Ніколає Чуке.

"Я вважаю, наші позиції в регіоні продовжують становити суттєву загрозу Росії і дозволяють силам НАТО діяти більш ефективно в разі, якщо стримування зазнає невдачі", - додав Остін.

За словами шефа Пентагону, він обговорив з румунським колегою "важливість зміцнення співпраці з союзниками в Чорному морі і партнерами з метою стримування і захисту від згубної російської активності в регіоні".

За його словами, американські позиції в регіоні підтверджуються "прагненням підтримувати ротаційну присутність сил США". Остін зазначив, що в Румунії зараз перебувають близько тисячі американських військових, і цього достатньо для ефективного протистояння загрозам.

Остін 20 жовтня відвідав Румунію, де зустрівся з президентом Клаусом Йоганнісом і міністром оборони Ніколає Чуке.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА