Інтерфакс-Україна
11:53 18.10.2021

Корнієнко: Потрібно розблокувати підписання закону про деолігархізацію

1 хв читати
Корнієнко: Потрібно розблокувати підписання закону про деолігархізацію

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко висловлюється за розблокування цього пленарного тижня питання про підписання спікером Верховної Ради закону про деолігархізацію.

"Треба розібратися із законом про деолігархізацію, зняти постанову про скасування (результатів голосування за законопроект про деолігархізацію - ІФ) і відкрити до підпису цей закон", - сказав Корнієнко на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

Він зазначив, що в порядку денному на майбутній пленарний тиждень стоїть невелика кількість законопроектів, які необхідно розглянути, але всі вони є важливими.

Корнієнко висловив сподівання, що у четвер народні депутати за спецпроцедурою проголосують за ресурсний законопроект (№5600) щодо наповнення бюджету.

"На жаль, уже на наступний рік, тому що доки ми займалися цим законопроектом з обробки комітетом 11 тис. правок, уже настала осінь, бюджетний процес", - сказав депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА