Інтерфакс-Україна
15:13 08.10.2021

У військовому госпіталі Києва викрили корупційну схему вимагання коштів в учасників АТО/ОСС

1 хв читати
У військовому госпіталі Києва викрили корупційну схему вимагання коштів в учасників АТО/ОСС

Столичні правоохоронці викрили корупційну схему вимагання неправомірної вигоди від колишніх військовослужбовців, учасників АТО/ООС з боку службових осіб Головного військового клінічного госпіталю за привласнення ветеранам груп інвалідності, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури в п'ятницю.

"Службові особи медичного закладу організували злочинну схему протиправного збагачення шляхом отримання неправомірної вигоди від колишніх військовослужбовців, учасників АТО та ООС за проходження військово-лікарської комісії та призначення групи інвалідності для подальшого проходження МСЕК (медико-санітарної експертної комісії - ІФ). Вартість таких "послуг" становила від $1500 залежно від ступеня розладів", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що 7 жовтня одразу після отримання чергової частини неправомірної вигоди був затриманий посередник, наразі йому повідомлено про підозру.

"У рамках кримінального провадження проведено обшуки за місцями роботи та проживання інших фігурантів, під час яких виявлено грошові кошти, ймовірно отримані злочинним шляхом. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам злочинної схеми", - наголошують правоохоронці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА