Інтерфакс-Україна
16:59 22.09.2021

Турецькі прикордонники повернули в Україну важливого свідка з низки справ

1 хв читати
Турецькі прикордонники повернули в Україну важливого свідка з низки справ

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський подякував міністру внутрішніх справ Туреччини Сулейману Сойлу за оперативне реагування та сприяння з боку турецьких прикордонників у нещодавній репатріації громадянина України, який є важливим свідком із низки кримінальних проваджень.

Як повідомляється в Telegram-каналі МВС України в середу, у свою чергу Сулейман Сойлу запевнив Монастирського в готовності турецької сторони до подальшої взаємодопомоги в розшуку, затриманні та екстрадиції небезпечних кримінальних злочинців.

"Ми на відстані одного телефонного дзвінка для вирішення оперативних питань термінового характеру", - сказав він під час телефонної розмови.

Сойлу також висловив вдячність українській стороні за надане Україною сприяння в ліквідації вогню під час масштабних лісових пожеж у Туреччині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА