20:17 17.09.2021

Суд у Вірменії заборонив екс-президенту Кочаряну поїхати в РФ

1 хв читати
Суд у Вірменії заборонив екс-президенту Кочаряну поїхати в РФ

Суд в Єревані відмовив екс-президенту Вірменії Роберту Кочаряну залишати межі республіки і відвідувати Росію.

"Суд першої інстанції відмовив у дозволі на виїзд Роберту Кочаряну. Ми змушені скасувати візит. Правових підстав для відмови у суду не було. Президент Кочарян неодноразово відвідував Москву, і будь-яких проблем виявлено не було", - йдеться в заяві керованого Кочаряном блоку "Вірменія".

У блоці вважають, що влада Вірменії намагається надати на Кочаряна тиск, "обмежити політичну діяльність".

Раніше в офісі Кочаряна повідомили про запрошення з боку партії "Єдина Росія" відвідати Москву.

У квітні суд в Єревані припинив кримінальне переслідування за статтею "повалення конституційного ладу" проти екс-президента Вірменії Роберта Кочаряна, колишнього міністра оборони Сейрана Оганяна, колишнього начальника головного штабу, екс-генсека ОДКБ Юрія Хачатурова, колишнього керівника апарату президента, екс-віце- прем'єра Армена Геворкяна.

Водночас суд продовжує розглядати кримінальну справу за статтею "одержання хабара", за якою обвинувачують Кочаряна і Геворкяна. Підприємниця Сільва Амбарцумян обвинуватила Кочаряна в отриманні хабара в 2008 році у розмірі $3 млн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА