Інтерфакс-Україна
11:21 15.09.2021

Під час вибуху автомобіля в Дніпрі загинули глава відділу зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області та ветеран АТО

1 хв читати
Під час вибуху автомобіля в Дніпрі загинули глава відділу зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області та ветеран АТО

Під час вибуху автомобіля в Дніпрі загинула начальниця відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Дар'я Гречіщева.

"Страшна новина для усієї нашої сім'ї рятувальників. Сьогодні близько дев’ятої ранку трагічно загинула начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар'я Гречіщева. Дар'я була одним із найкращих співробітників ДСНС, а очолюваний нею відділ - одним із найпередовіших, найфаховіших, найпотужніших серед усіх регіональних прес-служб ДСНС", - повідомляє прес-служба ДСНС на сторінці у Facebook.

Також у відомстві додали, що Гречіщева була волонтером Червоного хреста.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах, загинув також ветеран АТО Олексій Кавлак.

Раніше правоохоронці встановили, що в автомобілі, який вибухнув уранці в середу в Дніпрі, перебували чоловік і жінка. За цим фактом порушено кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Як повідомлялося, в м. Дніпро в середу о 9 ранку на пр. Богдана Хмельницького стався вибух автомобіля, внаслідок чого загинули дві людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА