Інтерфакс-Україна
18:24 07.09.2021

МОЗ подало до Кабміну подання про перехід України з 13 вересня на "жовтий" рівень епіднебезпеки - Ляшко

1 хв читати
МОЗ подало до Кабміну подання про перехід України з 13 вересня на "жовтий" рівень епіднебезпеки - Ляшко

Міністерство охорони здоров'я подало до Кабінету Міністрів подання про перехід України з 13 вересня на "жовтий" рівень епідеміологічної небезпеки, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Сьогодні відбулося декілька урядових зустрічей і нарад, які чітко показують, що Україна на сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну із "зеленого" рівня на "жовтий". Ми від МОЗ подали відповідне подання до Кабміну", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" у вівторок.

Ляшко повідомив, що цього тижня відбудеться засідання Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яка розгляне це подання.

"Найімовірніше, з наступного понеділка Україна перейде на "жовтий" рівень епіднебезпеки і будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для "жовтого" рівня і які стосуються масових заходів", - сказав він.

Ляшко нагадав, що в Україні діє адаптивний карантин, а вакцинація є єдиним засобом захисту від епідемії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Косіняк-Камиш після зустрічі з Будановим: Є межі, які не можна переступати

Водієві, який у Солом'янському районі Києва вчинив ДТП із чотирма загиблими, повідомлено про підозру

У Запоріжжі відомо про двох постраждалих внаслідок удару ворога по супермаркету

Ворожий дрон вибухнув біля ТЦ у Запоріжжі, є постраждалі – влада

Генштаб ЗСУ розкрив деталі уражень об'єктів противника в РФ та на ТОТ України

Дощі і грози очікуються у неділю по всій Україні, крім східних областей

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА