Інтерфакс-Україна
09:36 01.09.2021

Шмигаль назвав доброю ознакою, коли бізнес стоїть у черзі по професіоналів

1 хв читати
Шмигаль назвав доброю ознакою, коли бізнес стоїть у черзі по професіоналів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що в Україні є запит на працівників із практичними навичками, які можна опанувати за дуальної освіти.

"Ми хочемо сконцентрувати нашу увагу сьогодні на професійно-технічній освіті... Сьогодні є великий кадровий голод на ринку праці. І присутність тут сьогодні представника замовника, наявність дуальних договорів про дуальну освіту з бізнесом, коли бізнес стоїть у черзі по працівників, які вміють щось робити, - це добра ознака", - сказав Шмигаль під час урочистостей з нагоди Дня знань та початку нового навчального року в Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну в середу.

Прем'єр відзначив наявність запиту на працівників, які мають освіту і практичні навички, у зв'язку з чим дуальна освіта має велике значення.

За його словами, наразі понад 200 закладів домовилися з більш ніж 1,5 тис. підприємств про дуальну освіту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА