Інтерфакс-Україна
09:58 26.08.2021

Кількість заражень COVID-19 у світі перевищила 213,9 млн

1 хв читати
Кількість заражень COVID-19 у світі перевищила 213,9 млн

Кількість зареєстрованих випадків зараження COVID-19 у світі на ранок четверга становить 213 млн 915 тис. 565, повідомив американський Університет Джонса Гопкінса.

Від початку поширення вірусу кількість жертв пов'язаних із COVID-19 захворювань сягнула 4 млн 463 тис. 827 осіб.

До країн із більше ніж 20 млн випадків зараження COVID-19 входять США, Індія і Бразилія.

Лідером за кількістю захворілих і померлих залишаються США, де виявлено сумарно 38 млн 223 тис. 219 інфікованих COVID-19, а кількість померлих зросла до 632 тис. 22.

Друге місце за кількістю захворілих посідає Індія, де кількість підтверджених випадків COVID-19 сягнула 32 млн 558 тис. 530, а загальна кількість померлих від наслідків зараження вірусом у країні становить 436 тис. 365.

На третій позиції у світі за кількістю інфікованих перебуває Бразилія, де за час пандемії зареєстровано 20 млн 645 тис. 537 хворих, померли 576 тис. 645 осіб.

За даними порталу Worldometer, який спеціалізується на статистиці щодо найважливіших світових подій, коефіцієнт смертності на 1 млн населення планети становить на ранок четверга 574,4. У США на 1 млн жителів померли 1 тис. 950 людей, в Індії - 313, Бразилії - 2 тис. 691.

ОСТАННЄ

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА