Інтерфакс-Україна
18:36 24.08.2021

У "Євросолідарності" вважають напад на Порошенка провокацією

1 хв читати
У "Євросолідарності" вважають напад на Порошенка провокацією

Партія "Європейська солідарність" вважає, що напад на п'ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка в Києві був провокацією.

"Російські та провладні Telegram-канали повідомили про це відразу - буквально через хвилину після того, як це сталося. Зафіксоване нами відео свідчить, що поліція повела провокатора на вулицю Банкову і там сховала", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі партії.

Уточнюється, що інцидент стався під час вшанування разом із сім'єю загиблого морпіха Ярослава Журавля Героїв Небесної сотні.

Як повідомлялося, Порошенка облили зеленкою в центрі Києва. Правоохоронці затримали підозрюваного.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури звільнило гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" Остапенка

БПЛА втретє з початку року атакував навчальний центр ЗАЕС – МАГАТЕ

Кабмін дозволив переселенцям і українцям на окупованих територіях отримувати пенсію в будь-якому уповноваженому банку

Під окупованим Скадовськом ліквідовані четверо "кадирівців" - ГУР

У "Дії" планують запустити опитування ветеранів, "Ветеранський простір" і пошук фахівця із супроводу ветеранів

В окупованій Луганській області цього року закриють понад 100 шкіл

Сенатори США Блюменталь і Грем зібрали понад 80 голосів на підтримку законопроєкту про жорсткі вторинні санкції проти РФ

Україна і Велика Британія запустили співпрацю у сфері науки, технологій та інновацій

На півдні України минулої доби зафіксовано 330 ворожих обстрілів, майже 700 ударів дронами-камікадзе та 380 скидів з БпЛА

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА