Інтерфакс-Україна
09:15 08.08.2021

Керівник Одеського художнього музею художник Олександр Ройтбурд помер

1 хв читати
Керівник Одеського художнього музею художник Олександр Ройтбурд помер

У віці 59 років помер керівник Одеського художнього музею український художник Олександр Ройтбурд, повідомляє "Бабель" з посиланням на джерело в музеї.

"Художник помер після тривалої хвороби", - йдеться в повідомленні.

Міністр культури України Олександр Ткаченко і народний депутат України Олексій Гончаренко висловили співчуття рідним, колегам, і друзям у своїх Telegram-каналах.

"Важко повірити. З життя пішов геній і дивовижна людина. Він закохав у мистецтво сотні тисяч людей. Пам'ятаю, як буквально недавно ми проходили залами Його музею... А сьогодні Великого Художника більше немає з нами", - написав Ткаченко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА