Інтерфакс-Україна
20:07 26.07.2021

У Малайзії відновлює роботу парламент, скасовують режим НС через COVID-19

1 хв читати
У Малайзії відновлює роботу парламент, скасовують режим НС через COVID-19

У Малайзії в понеділок відновив роботу парламент, який був закритий протягом семи місяців у зв'язку з надзвичайним станом, запровадженим через поширення коронавірусу, повідомляє Associated Press.

Крім того, оголошено, що режим надзвичайного стану, який дозволяє керувати за допомогою урядових указів без консультацій з парламентаріями, не буде продовжений після 1 серпня.

Тим часом в опозиції вважають, що режим надзвичайного стану був введений для того, щоб дозволити продовжувати правити країною кабінету Мухіддіна Яссіна.

Колишній прем'єр Махатхир Мохамад закликав Яссіна піти у відставку, оскільки, на його думку, уряд, сформований у березні 2020 року, зазнав невдачі, зокрема і в боротьбі з пандемією коронавірусу. Так, незважаючи на загальнонаціональний карантин, чинний з 1 червня, кількість виявлених заражень у Малайзії перевищила 1 млн., зросла і кількість летальних випадків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА