Інтерфакс-Україна
19:10 04.11.2024

Угорщина продовжила режим НС до травня 2025 року

1 хв читати
Угорщина продовжила режим НС до травня 2025 року

Парламент Угорщини в понеділок схвалив продовження режиму надзвичайної ситуації в країні у зв'язку з повномасштабною війною РФ проти України ще на пів року, повідомляє агентство Bloomberg.

"Законодавці проголосували в понеділок за продовження режиму надзвичайної ситуації до травня наступного року", - інформує агентство.

Рішення підтримали 130 депутатів, 49 проголосували проти.

Влада Угорщини підтримує режим НС із 2016 року, тоді його запровадили через міграційну кризу, потім його продовжували через пандемію COVID-19, а з травня 2022 року - через повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Цей режим дає змогу уряду угорського прем'єра Віктора Орбана без схвалення парламенту вживати заходів за допомогою указів з усіх питань, пов'язаних, на його думку, із ситуацією в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 235 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА