Інтерфакс-Україна
19:25 24.07.2021

На Донбасі російські найманці 7 разів порушили режим припинення вогню, зафіксовано проліт БПЛА

1 хв читати
На Донбасі російські найманці 7 разів порушили режим припинення вогню, зафіксовано проліт БПЛА

Російські найманці з початку доби сім разів порушили режим припинення вогню, українські військові не постраждали, зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату, повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.

"Протягом доби, 24 липня, зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню. У населених пунктів Новоолександрівка і Золоте-4 ворог застосував протитанкові ракетні комплекси. Поблизу Водяного, що у Донецька, противник вів вогонь з мінометів 120-го калібру", - сказано в повідомленні в Facebook.

Також неподалік Південного, Широкиного і Авдіївки ворог обстріляв українські позиції зі станкових протитанкових, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Крім того, в Луганській області зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату типу "Орлан-10" із перетином лінії розмежування.

"На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь. Бойових втрат у результаті ворожого вогню серед українських військових немає", - зазначили в штабі.

 

 

 

ОСТАННЄ

Прогнозувати строки відновлення Херсонської ТЕЦ неможливо, станція під постійним вогнем – ОВА

ДТП з шкільним автобусом сталася в Дніпропетровській області, загинули 2 дорослих, постраждала дитина

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

До проєкту Sandbox відтепер зможуть долучитися ФОП для тестування технологічних продуктів — Мінцифри

У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ

Глава Міненерго звільнив Зубрія та Стрільця з НР ОГТСУ

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА