09:53 14.07.2021

На Київщині судитимуть угруповання, що чинило розбій, бандитизм і викрадення автомобілів

1 хв читати
На Київщині судитимуть угруповання, що чинило розбій, бандитизм і викрадення автомобілів

Правоохоронці Київської області передали до суду обвинувальний акт стосовно п'яти членів злочинного угруповання, що чинило напади на жителів Бучанського району, під час яких зловмисники за допомогою розпечених прасок змушували потерпілих віддавати їм цінності та викрадали транспортні засоби.

Як повідомляє прес-служба поліції Київщини, наприкінці грудня діяльність організованого злочинного угруповання ліквідували оперативники управління карного розшуку та співробітники слідчого управління поліції Київщини спільно зі спецназівцями під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури.

"Встановлено, що угруповання організував 31-річний киянин, який уже був засуджений за скоєння крадіжки та грабежу. До складу злочинної банди входили чотири жителі міста Ірпінь. Деякі з учасників організованої банди раніше брали участь у рейдерських захопленнях", - ідеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що правоохоронці провели за місцем проживання зловмисників санкціоновані обшуки та вилучили низку речових доказів, зокрема речі, що належать потерпілим, балаклави, пристрої радіозв'язку, пістолети, рушниці та набої різного калібру.

"Крім того, правоохоронці вилучили наркотичні речовини. Також поліцейські вилучили мікроавтобус марки Мercedes-Benz, у якому пересувалися зловмисники", - повідомляють правоохоронці.

Уточнюється, що фігуранти обвинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених ст. 257 (бандитизм), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

"Зловмисникам загрожує ув'язнення до 15 років із конфіскацією майна", - резюмують у поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Україна та США узгодили деталі договору про надра

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА