Інтерфакс-Україна
19:41 07.07.2021

Іноземець постане перед судом за вбивство чоловіка в переході на "Майдані Незалежності" у грудні минулого року

1 хв читати
Іноземець постане перед судом за вбивство чоловіка в переході на "Майдані Незалежності" у грудні минулого року

Шевченківська окружна прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно 44-річного іноземця за фактом умисного вбивства та інших тяжких злочинів, скоєних на території столиці, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури в середу.

"Згідно з матеріалами досудового розслідування, 8 грудня 2020 року приблизно о 20-й годині, перебуваючи у підземному переході станції київського метрополітену "Майдан Незалежності", обвинувачений під час конфлікту наніс громадянину удари ножем у живіт та втік із місця скоєння злочину. Від отриманих поранень 30-річний чоловік помер на місці ще до приїзду швидкої допомоги", - йдеться у повідомленні.

У ньому наголошується, що незабаром зловмисника затримали. Ним виявився 44-річний громадянин Республіки Казахстан.

"Під час досудового розслідування правоохоронці також встановили причетність підозрюваного до інших тяжких злочинів, скоєних на території Шевченківського, Печерського та Солом'янського районів столиці, зокрема йдеться про вчинення грабежу, хуліганства та крадіжки. Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 4 ст. 296 КК України направлено до суду для розгляду по суті", - повідомляють у прокуратурі.

Там уточнюють, що за скоєне чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 рокі

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА