Інтерфакс-Україна
19:09 20.06.2021

США готують додаткові санкції у справі Навального

1 хв читати
США готують додаткові санкції у справі Навального

Адміністрація США розробляє додатковий пакет санкцій проти Росії у зв'язку зі справою опозиціонера Олексія Навального, заявив у неділю радник американського президента з нацбезпеки Джейк Салліван.

"Ми готуємо ще один пакет санкцій для застосування в даному випадку", - сказав він в інтерв'ю CNN.

Салліван пояснив, що Вашингтон введе ці нові санкції, коли "переконається, що б'є в потрібні цілі".

"Від самого початку ми показували, що не будемо стримуватися, коли необхідно реагувати на шкідливу діяльність Росії, будь то хакерська атака на SolarWinds, втручання у вибори або справа Навального", - додав він.

2 березня цього року Євросоюз і США ввели санкції стосовно РФ через інцидент із опозиціонером Олексієм Навальним.

США потім оприлюднили новий пакет санкцій щодо Росії, який, зокрема, включає висилку 10 російських дипломатів з посольства у Вашингтоні і заборону американським фінансовим інститутам на участь у первинних розміщеннях держборгу РФ, номінованого в рублях. Москва ввела відповідні заходи - дзеркально відповіла на висилку дипломатів і ухвалила низку заходів, які торкаються діяльності американської дипмісії в РФ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

Українська Fire Point розглядає можливість будівництва космодрому в ОАЕ у партнерстві із EDGE - СТО

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

Волонтери УЧХ працюють у теплопунктах столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА