Інтерфакс-Україна
08:25 20.06.2021

За минулу добу російські найманці 7 разів порушили режим тиші на Донбасі, кульового поранення зазнав місцевий житель

2 хв читати
За минулу добу російські найманці 7 разів порушили режим тиші на Донбасі, кульового поранення зазнав місцевий житель

За минулу добу на Донбасі зафіксовано 7 обстрілів з боку російських найманців по українських позиціях, українські військовослужбовці не постраждали, але кульового поранення внаслідок ворожих обстрілів зазнав місцевий житель, повідомили в штабі ООС.

"За минулу добу, 19 червня, в районі проведення операції Об'єднаних сил зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню. Бойових втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає. Внаслідок ворожого обстрілу кульове поранення отримав місцевий житель 1989 року народження", - сказано в повідомленні на сторінці штабу в Facebook у неділю вранці.

Українські військовослужбовці надали потерпілому необхідну медичну допомогу і доставили в госпіталь.

Так, біля Луганського ворог стріляв зі станкових протитанкових, автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів. Неподалік Авдіївки відкривали вогонь з підствольних гранатометів і великокаліберних кулеметів. У Новотошківського російські найманці обстрілювали позиції українських захисників з гранатометів різних систем і стрілецької зброї. Поряд із Водяним, що на Приазов'ї, противник вів вогонь з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї. Також з великокаліберних кулеметів був обстріляний н.п. Авдіївка.

У н.п. Зайцеве і Жовте зафіксовані прольоти ворожих безпілотних літальних апаратів противника типу "Орлан-10" із перетином лінії розмежування. БПЛА були вчасно подавлені засобами РЕБ.

"Станом на 7:00 ранку, 20 червня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши координаційний механізм", - підсумували в штабі.

 

ОСТАННЄ

Дати поїздки Віткоффа та Кушнера до Росії поки що не визначені - Пєсков

В Києві шкільні канікули продовжать до 1 лютого

Прокурор САП просить суд застосувати щодо Тимошенко заставу в 50 млн грн

Активісти встановлюють на столичній ВДНГ загальнодоступну мобільну лазню та намет для обігріву

Суддя ВАКС зробив Тимошенко попередження за недотримання порядку судового засідання

Смачило, яка очолювала ФДМУ до 14 січня, звільнилася з Фонду після призначення його головою Наталухи

Свириденко: Міністр оборони Федоров взяв у роботу ситуацію з ТЦК

СБУ виявила понад $300 тис. під час обшуків в очільниці однієї з районних ВЛК на Дніпропетровщині

Понад 15 тис. енергетиків залучено до робіт в ремонтних бригадах для відновлення світла – Шмигаль

Захист повідомив суд про необхідність Тимошенко виїхати за кордон на заходи в січні-лютому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА