Інтерфакс-Україна
20:10 12.06.2021

Єрмак обговорив із представниками СКУ спільні кроки з реалізації стратегії деокупації Криму

1 хв читати
Єрмак обговорив із представниками СКУ спільні кроки з реалізації стратегії деокупації Криму

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч з проводом Світового конгресу українців (СКУ) - президентом Павлом Гродом, віце-президентами Андрієм Футеєм, Стефаном Романівим, Павлом Садохою, Оленою Кошарною, а також головою ради міжнародної політики ВКУ Романом Ващуком, директором офісу конгресу в Канаді Марією Купріяновою і директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком.

"Сторони обговорили спільні кроки щодо реалізації стратегії деокупації Криму в межах Кримської платформи, підготовку до самітів, що проводитимуться під час відзначення 30-ї річниці незалежності України, зокрема за участю високих іноземних гостей", - повідомляє прес-служба президента.

Єрмак подякував СКУ за підтримку інтересів України, зокрема в питанні європейської і євроатлантичної інтеграції і привітав ініціативу української громади за кордоном на підтримку надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО.

"Наші європейські партнери мають чути сильний злагоджений голос закордонних українців", - зазначив Єрмак.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

SpaceX у 2025 році провела 165 запусків ракет Falcon 9 та п'ять тестових польотів місячної ракети Starship

Двох громадян засуджено до 15 років ув’язнення за участь у бойових діях проти України

У найближчі дні морози в Україні відступлять

Свириденко: Впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових потребуватиме значного фінpecypcу

Харків зазнав понад 700 ворожих обстрілів протягом року, загинула 41 людина - мер

Внаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлі локомотивного депо в Ковелі, у Конотопі уражено вантажні вагони –

УЧХ підтримав Вишгород під час блекауту

На Запоріжжі внаслідок ворожого удару майже 4 тис. абонентів залишилися без електропостачання – ОВА

Сили оборони уразили НПЗ "Ільський" у Краснодарському краї та низку цілей на ТОТ Донецької області – Генштаб ЗСУ

Зеленський: Якщо удари РФ не припиняються навіть на новорічні свята, то поставки ППО не можуть затримуватись

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА