Інтерфакс-Україна
13:45 03.06.2021

Президію Конгресу місцевих та регіональних влад очолить президент, засідання будуть щомісяця

1 хв читати
Президію Конгресу місцевих та регіональних влад очолить президент, засідання будуть щомісяця

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Конгрес місцевих та регіональних влад України стане найбільшим у країні майданчиком, де розглядатимуть та вирішуватимуть проблеми регіональних органів влади.

"Конгрес - це потужний інструмент вирішення ключових проблем у діяльності місцевого саморегулювання. Ми вважаємо, що він стане найбільшим майданчиком в Україні найближчим часом для вирішення нагальних проблем і діяльності органів місцевого самоврядування, їхніх спільнот та асоціацій", - заявив Єрмак, виступаючи на засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад України в Хмельницькому у четвер.

За словами Єрмака, "незабаром почне працювати президія Конгресу, яку очолюватиме президент і яка збиратиметься щомісяця".

"Щомісяця позиція та думки представників громад від маленьких міст до міст-мільйонників буде почута та оброблена посадовими особами країни. Жодне з питань, яке порушуватимуть члени обох палат Конгресу, не залишиться без уваги ні Конгресу, ні Офісу президента", - запевнив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обережно очікуємо часткового відновлення тепла в Києві протягом доби, у складніших ситуаціях буде трохи довше – Ковальчук

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Наразі 5800 будинків у Києві без тепла із 6 тис., які були без нього на ранок – Ковальчук

РФ атакувала цивільні судна під прапорами Сент-Кіттс і Невіс та Коморських островів, загинув член екіпажу - громадянин Сирії

Сибіга: Україна чекає реакції на атаку РФ від країн, які засудили начебто удар української сторони по резиденції Путіна

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Посли ЄС схвалили процедуру посиленої співпраці для надання Україні фіндопомоги у 2026-2027рр на EUR90 млрд

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА