Інтерфакс-Україна
17:14 28.05.2021

В Україні зі 111 держпідприємств Міноборони після оптимізації залишиться 42 - заступник міністра

2 хв читати
В Україні зі 111 держпідприємств Міноборони після оптимізації залишиться 42 - заступник міністра

Ліквідація 20 державних підприємств Міністерства оборони України запланована за підсумками дворічного періоду 2020-21 років, ще 15 будуть реорганізовані, повідомив заступник міністра оборони України Ігор Халімон.

"Протягом 2020-2021 років передбачається ліквідувати 20 державних підприємств, реорганізувати - 15 підприємств, передати на приватизацію - три підприємства (209 Управління начальника робіт, 417 Управління начальника робіт, ДП МОУ "Дружбівський кар'єр нерудних копалин "Кварц")", - розповів Халімон в ексклюзивному інтерв'ю інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, згідно з Перспективним переліком об'єктів державної власності, затвердженим наказом Міноборони від 11 вересня 2020 року, який передбачає оптимізацію системи управління державними підприємствами, в перспективі залишаються діючими 42 державних підприємства Міноборони зі 111 (40 - Головне управління, 2 - ГУР Міноборони). "Йдеться про оптимізацію системи управління державними підприємствами шляхом визначення переліку суб'єктів господарювання, які будуть задіяні для забезпечення потреб Збройних сил України", - сказав заступник міністра.

Він наголосив, що у сфері управління Міноборони наразі перебувають 109 суб'єктів господарювання, які за результатами 2019 року спрацювали зі збитком понад 53 тис. грн.

"За результатами господарської діяльності у 2020 році підприємствами до державного бюджету України забезпечено надходжень на суму 269,235 млн грн, що на 12% більше, ніж в минулий період, сукупний дохід підприємств збільшився на 23% і становить 1,069 млрд грн, чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) збільшився на 19,6% і становить 984,7 млн грн", - розповів Халімон.

За його словами, після реорганізації ДП "Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат" і ДП "Львівський військовий лісокомбінат", 11 знову створених лісогосподарських підприємств за результатами фінансової звітності спрацювали прибутково, заборгованість із заробітної плати відсутня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА