Інтерфакс-Україна
11:43 23.05.2021

У Бангладеш знято заборону на поїздки до Ізраїлю

1 хв читати
У Бангладеш знято заборону на поїздки до Ізраїлю

Влада Бангладеш зняла обмеження для громадян країни на поїздки до Ізраїлю, повідомляє The Jerusalem Post із посиланням на ізраїльське МЗС.

"Чудова новина! Бангладеш зняв заборону на поїздки до Ізраїлю. Ми вітаємо цей крок, і я закликаю владу Бангладеш рухатися вперед і встановити дипломатичні відносини з Ізраїлем заради блага і процвітання обох народів", - цитує видання повідомлення, яке опублікував у Твіттері заступник генерального директора відділу азійського і Тихоокеанського регіону МЗС Ізраїлю Гілад Коен.

До повідомлення додано фотографії двох паспортів Бангладеш - старого і нового. У старому на спеціальній сторінці написано, що "паспорт дійсний у всіх країнах світу, крім Ізраїлю", в новому згадки про Ізраїль немає.

The Jerusalem Post цитує міністра внутрішніх справ Бангладеш Азадуззамана Хана, який підтвердив місцевим журналістам, що відтепер влада країни справді не буде спеціально виділяти Ізраїль для власників бангладешських паспортів.

Раніше жителі країни, які відвідали Ізраїль, ризикували бути заарештованими за звинуваченням у зраді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області

Через діючий у квартирі генератор в Києві загинула родина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА